Avon Elite Club Nedir?

Avon dünyada ve ülkemizde en çok kazandıran kozmetik firmalarından birisidir. Başarıya giden bu yolda Avon tüm temsilcilerine ayrıcalıklar sunan hediyelerle buluşma fırsatı veriyor. Bunlardan birisi de elite club üyeliği.

Elite club üyesi olmak için yıllık bazda 10000 TL ve üzeri satış rakamına ulaşmanız gerekmektedir. Avonda toplamda 13 kampanya var ve her kampanya ortalama 25 gün sürmektedir. Bu 13 kampanya boyunca yapacağınız her satış sizi elite club üyeliğine bir adım daha yaklaştırmaktadır. Ayrıca her kampanya tüm temsilcilerine özel kampanyalarla dolu dizgin gelen hediyelere Elite club üyeliğinden yıl sonunda kazanılacak hediyeler de eklenince sizlere bu başarı merdivenlerini tırmanmak kalıyor.

[toc]

Avon Elite Club Üyesi Nasıl Olunur?

Elite clube dahil olmak için tek şey yıllık bazda belirlenen satış rakamına ulaşmak olacaktır. Bunun dışında şartı olmayan elite club üyeliği için yıllık satış rakamları her yıl değişkenlik göstermektedir. 13 kampanya boyunca yapacağınız her satış size elite club üyeliğine yaklaştıracaktır. Bu size kalmış, ister bir kaç kampanya ile isterseniz son kampanya ile bu gruba dahil olabilirsiniz.Güncel olan elite club üyeliği rakamları yazımızın devamında olacak.

elite club limitleri

2020 Yılı itibariyle Belirlenen Limitler ve Elite Club Seviyeleri Nelerdir?

Ocak ayından aralık sonuna kadar, toplamda 13 kampanya boyunca 10.000 TL ve üzeri satış limitine ulaştıysanız artık siz de elite club üyesisiniz.

İlk basamağı olan bronz elite club seviye için 17.500 TL’ye satış rakamına ulaşmanızla birlikte bronz elite club oluyorsunuz. Bu seviye ile birlikte Avondan sizlere muhteşem bir altın takı seti gelecek. Mart ayı sonuna kadar ya kargoyla ya da düzenlenen toplantılarla sizlerle buluşacak olan takı setinizi gururla taşımaya başlayabilirsiniz.

Elite club gümüş üyelik; yıllık bazda 25.000 TL satış limitine ulaştıysanız gümüş seviye ile birlikte elite club’ta yerinizi aldınız demektir.

35.000 TL satışta elite club altın seviyesine ulaşmanız demektir aynı zamanda. Bu seviye ile birlikte avantajlarınız artacaktır. aynı zamanda güzel bir takı setinin de sahibi olacaksınız.

70,000 TL limite ulaştığınızda ise elite club platin seviyesine ulaşmış oluyorsunuz. Bu seviyelerde altın seti ile birlikte, 3 ayda bir size verilecek olan testerlar ve ödüllerle elite club’de yer alarak Avondaki ayrıcalığı yaşayın.

Elite Club Üyeliği Avantajları Nelerdir?

Elite Club üyesi olan herkes, birbirinden güzel hediyelerin yanı sıra, ücretsiz kargo, müşteri hizmetlerine bağlanmadan öncelik ve yıl sonunda kazanacağı muhteşem hediyelerin de sahibi oluyor. Ayrıca yıl boyunca her kampanya ile birlikte sunulan temsilci hediyeleri ve avon para uygulaması ile limitsiz hediye de siz elite club üyeleri için geliyor.

Limitsiz sipariş imkanı Elite Club Üyeleri için.

Avonda yeni temsilci olan herkesin limit sorunu vardır. Örneğin sipariş edebileceği tutarın dışında sipariş girmek istiyorsa öncelikle borcunu kapatmalı tekrardan sipariş girmelidir. 600 TL limiti varsa o siparişe ulaştığında yeni sipariş girebilmesi için borcu ödeyerek işlemlerine devam etmek zorundadır. Ancak Elite Club üyesiyseniz limitsiz alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Binlerce TL değerinde ürün alan kişileri düşündüğünüzde bu ayrıcalığın değeri ortaya çıkacaktır. özellikle stok üzerine çalışan kişileri baz aldığımızda farkı göreceğiz.

Kargo Ücreti Ödemezsiniz.

Elite club olmanın bir diğer avantajı ise kargo ücretinden muaf olmaktır. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde hizmet bedeli olan cüz’i ücret sizlerden alınmaz. Elite club üyesi olmayan temsilciler için ise 300 TL siparişten sonra bu ücret alınmaz.

Müşteri Hizmetlerine Bağlanmada Öncelik.

Müşteri hizmetlerine bağlanmak istediğinizde sistem sizi tanıyacak ve müşteri hizmetlerine bağlanmada öncelik verecektir. Uzun bekleyişiniz olmadan bu ayrıcalıktan da yararlanacaksınız.

Ödüller Kimi Mutlu Etmez ki…

Avon’un Türkiye’nin en gözde firmalarıyla yaptığı anlaşmalarla sizleri de kaliteyle buluşturuyor. Zira hediyeler Arçelik, Beko, pier cardin, Madam Coco, Engilish Home gibi en ünlü markalardan yıllık bazda değerlendirildiğinde binlerce TL değerinde hediyeler en güzel firmalardan Avon’dan sizlere hediye.

Başarı basamaklarında emin adımlara yürüyen her temsilciyi Avon ödüllendirir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi altın takı setleri, ödüller, testerler ve üst seviyelerde araba kullanma hakkı ve üst üste 3 yıl boyunca seviyenizi korumuşsanız araba da sizin olacak. Ve tabii ki tatil hediyesini de unutmayalım. Yılın yorgunluğunu üzerinden alacak bir tatile hayır demezsiniz.

Ve son olarak her satışta %33 varan kar marjı ile kazandıkça kazanma fırsatı Avon temsilcileri için geliyor. Hem satıştan kazanmak hem de yıllık bazda satışlarınızın limitine göre değişen hediyeleri kazanmak için hemen temsilci olun. Sitemiz üzerinde bulunan temsilci formunu doldurarak birkaç saat içinde temsilci olabilir ve kazanç kapılarını aralayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Avon WhatsApp Destek Hattı