Avon Incandessence

avon-incandessence

Avon’un en güzel kokularından biri olan ıncandessence parfüm her zaman beğenilen, severek kullanılan bir parfüm olagelmiştir. Bu parfüm oryantal ve çiçeksi kokuları sevenler için güzel, nadide bir eserdir diyebiliriz.

Incandessence Parfüm İçeriğinde Ne Var?

Incandessence 2000 yılında piyasaya sürüldü ve o günden beri Avon’un en sevilenleri arasındaki yerini korumaktadır. Bu kokunun arkasındaki burun Givaudan’dır. Bu parfümün üst notalarında Orkide, Vadi Zambağı ve Siklamen; orta notalar Lale ve Şakayık; temel notasını ise yine Orkide korumaktadır.

Avon klasiklerinden biri olan bu parfüm; çiçek severler için tercih edilebilir. Özellikle ilkbahar ve yaz ayları için uygun olan bu parfümü denemediyseniz hemen sipariş verebilirsiniz.

Orkide

Orkide çiçeğinin hakim olduğu ıncandessence şıklığın, zarafetin simgesidir. Aynı zamanda orkide çiçeği açtığı zaman tüm dikkatleri üzerine çeker ve herkesin beğeniyle baktığı bir güzellik olur. Aynı şekilde bu parfümün notalarına hakim olan Orkide ile size de güzellik katacak ve kokusuyla sizleri ve etrafınızdakileri mest edeceksiniz.

Çiçeğiyle en güzel hediye seçenekleri arasında yer alan Orkide’nin parfümü de güzel bir hediye kategorisi oluşturmaktadır. Özel günlere, özel bir hediye olarak bu parfümü seçebilirsiniz.

Vadi Zambağı

Vadi zambağı güçlü kokusuyla inanılmaz bir etki bırakır. Baharın en güzel çiçeklerinden birisidir. Çiçekleri ilkbaharda açar ve kokusu hiçbir şey ile karşılaştırılamaz diye tabir edilir. Ve renkleri (kar beyazı) bir saflık ve romantizm hissi vadi zambağını tarif eder.

Bu Parfümü Sipariş Vermek İçin Formu Doldurabilirsiniz.

Bu güzel parfümü sipariş vermek ister misiniz? O halde yapmanız gereken aşağıda yer alan sipariş formunu doldurmanız yeterli. Nisan kataloğunda yer alan paket fiyatı 89,99 TL. Paket kodu 48239. İçeriğinde ise Incandessence kadın EDP ve İncandessence Antiperspirant kadın roll on deodorant yer almakta.

1 Step 1
Avon Sipariş Formu

Satın almak istediğiniz ürün sayısı 5'ten fazla ise ikinci defa sipariş girişi yapabilir ya da WhatsApp sipariş hattımızı kullanabilirsiniz.

Ödeme seçeneklerinde kapıda ürün tesliminde ödeme ve havale, EFT seçeneği sunulmaktadır. 

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Avon WhatsApp Destek Hattı