Avon Luck 50 ml Kadın Parfüm

Avon Luck kadın parfüm; amber kokulu bir parfümdür. Avon Luck  2014’te piyasaya sürülen ve arkasında Adriana medina-Baez ve Sonia Constant tarafından geliştirilen bu kokunun notalarına hakim olan kokular ise; kırmızı meyveler, mandalina, portakal ve bergamot üst notalarda; beyaz çiçekler ve gece açan cereus orta notalarda ve sandalağacı temel notasını oluşturur.

Kullanıcı yorumları değerlendirildiğinde daha çok sonbahar ve kış mevsimlerinde kullanılması tavsiye edilen bu parfüm soğuk havaların ışıltılı parfümü olabilir.

İÇERİK

Bu parfüm en nadide kokuların buluştuğu, sevilen, ilgi duyulan bir parfümdür. Sizlerde bu güzel parfümü oluşturan nadide kokuların harmanlandığı bu parfümü oluşturan içeriklere bakalım mı?

Turunçgiller

Mandalina, portakal bahçesinin en güzel çiçeklerini hisseder gibi; ilkbahar mevsiminin en güzel çiçek bahçesinde olacağınız bir koku şöleni. Turunçgiller bu parfümün hissedilen notalarından birisi.

Beyaz çiçekler

Beyaz çiçekleri ile parfümlerin gözdesi olan portakal çiçeği, gardenya ve yasemin ile unutulmaz anları size yaşatır. Bu parfümün içeriğinde de beyaz çiçeklerin hakim olduğu ve sizinle, teninizle bütünleşir. Bu muhteşem çiçek kombinasyonunun en güzel kokularını siz de yaşayın.

Bergamot

Sedefotugiller grubunda yer alan bergamotun ana vatanı Hindistan’dır. Beyaz renkli ve küçük çiçekleri ile kokusu cezbeden bergamot kokusuyla adeta baş döndürür. Bergamot aslında çaya lezzet veren ve enfes kokusuyla çayı yudumlarken hissettiğimiz nadide bir kokudur. Bu sebeple parfüm yapımında da kabuğunun sıkılmasıyla elde edilen esans kullanılır. Pek çok insanın bergamot kokusunu rahatlık ve huzur verici olarak tanımlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Avon WhatsApp Destek Hattı