Avon Mağaza Nedir? Nasıl Bayilik Alınır?

Avon ile kazancın kapıları aralanıyor. Yıllardır ülkemizde ve dünyada doğrudan satış yöntemi ile kazanç fırsatı sunan AVON 2019 yılı itibariyle yepyeni bir fırsat sunuyor ve temsilcilerine mağaza açabilmelerine olanak sağlıyor.

avon-mağaza

Ülkemizin her yerinden başvurmanız halinde, Avonun değerlendirmesiyle; uygun görülür ve onay verilirse bulunduğunuz yerdeki ilk olabilirsiniz.

Temsilci Olmanız Yeterli

Öncelikle mağaza açmanın şartlarını taşımış olmak gerekiyor. Nedir bu şartlar derseniz; öncelikle Avon’da temsilci olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Avon mağaza açmayı düşünüyorsanız ve henüz temsilci değilseniz sitemizde bulunan başvuru formunu doldurarak hemen temsilci olabilir ve kazanç kapısını aralayabilirsiniz.

Avon mağazası açmak istiyorsanız temsilci olmanız yeterli. Henüz temsilci değilseniz sitemizde bulunan başvuru formunu doldurarak temsilci olabilirsiniz. Şunu da belirtmek isterim ki; 3 kampanya(3ay) süreyle sipariş vermezseniz pasif duruma düşersiniz ve temsilciliğiniz iptal olur. Bu duruma düşmemek için herhangi bir ürün(katalog, çanta, sevdiğiniz bir ürün vs.) sipariş vererek aktif durumda kalmanız gerekmektedir.

1 Step 1
AVON Mağaza İçin Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

MAĞAZA AÇMAK İSTEDİĞİNİZ ADRES

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Temsilci ve satış lideriyseniz hemen üst liderinizle ya da bölge satış sorumlusu ile görüşerek; temsilci değilseniz ise temsilci olarak ilk adımı atabilirsiniz.

Mağaza Seçenekleri Nasıldır?

Öncelikle iki tip mağaza şekli var. A ve B tipi olmak üzere değerlendirilen ve metrekaresine göre değişen nitelikte olan bu mağazaları açmak için minimum 25 m2 alanda dükkana sahip olmanız gerekmektedir. Minimum 25 m2 alan A tipi olarak değerlendirilirken, minimum 50 m2 alanı olan dükkan ise B tipi olarak değerlendirilir.

Bu mağazaların maliyeti ise metrekaresine göre değişkenlik gösterebilir. Bu konulardaki bilgilendirmeyi Bölge Satış Sorumlusu ile irtibata geçildiğinde detaylı olarak yapılacaktır.

Daha fazla bilgi almak isterseniz yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca https://wa.me/905438699529 numaralı whatsApp’dan da ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Avon WhatsApp Destek Hattı