Avon On Nedir? Nasıl İndirilir?

Avon’un temsilcilerine kolaylık sağladığı uygulamalardan biri olan Avon On; interaktif katalog ayrıcalığı, sipariş girişinin 4 adımda tamamlama imkanı, Avon medya ile içeriklere kolay ulaşmanın ve Avon kampüs ile kendini geliştirmenin en kolay yolu Avon On’da…

avon-on

Avon-On’da Neler Yapabilirim?

interaktif Kataloglar; Her hafta yenilenen interaktif katalog linklerini müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. Bu şekilde kazancınızı artırma imkanı ve satış kolaylığı sunuluyor.

Avon medya; Avon’un başka yerde paylaşılmayan içerikleri sizi Avon-On’da bekliyor. Bu içerikleri sosyal medyanızda paylaşarak daha fazla müşteri ve dolayısıyla daha fazla kazanca kapı aralayabilirsiniz.

Avon kampüs; öğrenmenin, bilginin sınırı yoktur. Avon ile ilgili tüm bilgilere ve sizi geliştirecek, işinizi kolaylaştıracak bilgileri Avon kampüsde öğrenebilirsiniz.

Sipariş girişi; diğer yapabileceğiniz işlem ise sipariş girişidir. 4 adımda kolayca siparişlerinizi girebilir, siparişiniz durumunu ise telefonunuza gelen bildirimler ile takip etme imkanı bu uygulamada.

Avon-on Uygulamasını Nasıl indirebilirim?

Yapmanız gereken telefonlarınızdan App Store ya da Google Play’dan ücretsiz olarak indirmek. Daha sonrasında ise uygulamaya girebilmek için temsilci numaranız ve şifrenizle giriş yapmak ve uygulama için şifre belirlemeniz gerekecek. işte bu kadar. Siz de artık Avon On ailesindesiniz. Dilediğiniz içeriklere ulaşabilir, sosyal medyanızda kolaylıkla paylaşabilirsiniz. https://kozmetik.avon.com.tr/mobil-uygulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Avon WhatsApp Destek Hattı