Avon Perceive 50 ml Kadın Parfüm

perceive

Ürün Özellikleri

Fiyat:89,99 TL

Ürün Kodu:48319

Boyut: 50 ml

Avonun en sevilen parfümlerinden birisi olan Perceive ile tanışmayanımız yoktur belki de. Avon’un efsanevi kokularından birisi olan Perceive’in çiçeksi, huzur veren kokusuyla kendinizi havalı hissedin.

Perceive; klasiklerden arasında olan perceive; 2000 yılında piyasaya sürülmüştür. Bu kokunun arkasındaki burun üzerindeki Christopher Sheldrake’dir. Perceive’e hakim olan kokular ise; üst notalarda Sarı Frezya ve Beyaz Biber; orta notalarda Armut, Karanfil, Damask Erik ve Ylang-Ylang; temel notalar Misk, Sandal Ağacı, Vanilya Orkidesi ve Sedir’dir.

Perceive Nisan K4 kataloğu ve süper teklif fırsatıyla sizleri bekliyor. Süper teklif fırsatından yararlanabilmek için katalog içerisinden yapacağınız toplamda her 35 TL’lik alışverişte bu muhteşem perceive paketi sizleri bekliyor. 89,99 TL fiyatıyla parfüm, vücut losyonu, vücut spreyi ve roll on deodoranttan oluşan bu set sizleri bekliyor.

Perceive İçeriği

Beyaz Biber

Beyaz biber afrodizyak bir baharattır. Beyaz biber; biber türlerinden birisidir ve karabiberin olgunlaşmış halidir. Taze, odunsu ve derin bir etki bırakan kokusu ile perceive’de yerini aldı.

Sarı Frezya

Frezya ilkbaharda doğayı süsleyen çiçekler arasında yer alıyor. Beyaz, sarı, pembe ve mor renklerden oluşan frezya; kokusu ve rengi ile mest ediyor. Çiçeklerin diline baktığımızda; beyaz frezya umudu ifade ederken, sarı frezya ise sıcak sevgiyi ifade eder.

Gardenya

Gardenya ilkbahar ve sonbaharda çiçek açan, çok güzel kokulu bir çiçektir. Kozmetik sektörünün vazgeçilmezleri arasında yerini alır. Hassas bir çiçek olan gardenya; aşkı ve aşkın derinliğini ifade eder.

En Sevilen Perceive ve Çeşitleri

Perceive Soul; 2018 yılında piyasaya sürülen ve huzuru yansıtan bir koku. Suyun saflığı, temizliği ile huzuru yakalarken, beyaz biber, vetiver ile misk kokusuyla ihtişamı yakalayın.

perceive-avon

Perceive Sunshine kadınlar için bir 2019 yılında piyasaya sürülen çiçeksi, meyveli bir parfümdür. Bu yepyeni koku algılama güneşi olarak da adlandırılabilir. Üst notalar Mango, Bergamot ve Mandalina; orta notalar Manolya, Mimoza ve Yasemin; temel notalar Musk ve Sandalwood’dur.

perceive-sunshine

Sizlerde bu güzel parfümlerden almak, sipariş vermek isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Temsilci olarak daha kazançlı alma imkanı da Avon’da. Sizler de Avon’un kazançlı dünyasında yer almak için hemen başvurun.

Sipariş vermek için https://wa.me/905438699529 ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Avon WhatsApp Destek Hattı