Avon Surrender

Ürün Özellikleri

  • Ürün: Avon Surrender 50 ml Kadın Parfüm
  • Boyut : 50 ml.
  • Tür: EDT
surrender parfum

Surrender parfüm kadınlar için kış aylarında ideal olan iddialı parfümlerden biri. Kullanılması ile birlikte etrafınızda olumlu dönüşler aldığınız bu parfüm; sizi ilgi odağı haline getirecektir. Egzotik, baharatlı, sıcak ve kalıcı bir kokuya sahip olan bu parfüm Avon’da sizleri bekliyor.

İÇERİK

Surrender Parfüm kadınlar için 2004 yılında piyasaya sürüldü ve bu kokunun mimarı Jea- Lous Grauby’dir. Notalarına hakim olan kokular arasında; İtalyan mandarin, Sicilya bergamot ve Çin çayı üst notalarda; kaşmir ağacı egzotik çiçek notaları ve damask gülü orta notalarında; amber, paçuli ve misk ise temel notalarında yer alır.

Paçuli

paculi

Paçuli diğer adı Tefarik olan tropik iklimde yetişen, sıcak ve nemi seven bir bitkidir. Taze yaprakları kokusuz olan bu bitkinin yapraklarından elde edilen paçuli yağı kozmetik, tütsü yapımı ve parfümeride kullanılan en önemli bitkilerden biridir. Yüzyıllardan beri tarımı yapılan bitkinin birçok faydası da bulunmaktadır. Başlıcaları; duygu değişimi, hiperaktive, yorgunluk, uykuya geçişi kolaylaştırma, yaşlanma karşıtı, doğal böcek kovucu gibi daha birçok faydası vardır.

Damask Gülü(Isparta Gülü)

Yağ gülü olarak da bilinen gül uçucu ve güzel kokulu bir bitkidir. Baharla birlikte doğanın en güzel renklerini kuşandığı, görsel şölenin bir parçası olan gülü sevmeyenimiz yoktur. Kokusu da bir o kadar güzel, görüntüsü de.

Sevginin timsali olan gül; içeriğinde bulunan doğal yağ ile cildi nemlendirir, sivilceli cilde iyi gelir. Kokusuyla en güzel parfümlerin notalarını oluşturur. Surrenderin orta notalarına hakim olan damask gülü ile gülün kokusunu hissedin.

Kullanıcıların yorumlarına baktığımızda genellikle sonbahar ve kış aylarının gözde kokuları arasında yerini bulan, kalıcı etkisi, sıcak, egzotik ve samimi bir koku olarak nitelendirilen bir koku özelliğine sahiptir.

Sipariş Verebilirsiniz

Bu güzel parfümü siz de denemek isterseniz bizimle iletişime geçerek sipariş vermeniz mümkün. Surrender kadın EDT ile farkınızı ortaya koyun. Yine erkekler için de Surrender erkek parfümü de aklınızı başınızdan alacak kokusuyla Avonda.

Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  • Hafta içi saat 14.00’a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilirken, 14.00 sonrasına kalan siparişler ertesi iş gününe kalır. Dolayısıyla cuma günü 14.00 sonrası verilen siparişler pazartesi gününe kalır.
  • Siparişleriniz PTT kargo ile size gönderilecek olup, 2-6 gün arasında bulunduğunuz yere göre teslimat gerçekleşecektir.
  • İade edebilirsiniz. Beğenmediğiniz ürünü iade etmek için 30 günlük süreyi kaçırmayın.
  • Ürünler Avon’un orijinal ürünleri olup, Avon’un Gebze şubesinden gönderilmektedir. Ve ürünler size gönderilirken fatura ile gelmektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Avon WhatsApp Destek Hattı