Avon Temsilci Girişi Nasıl Yapılır?

Avon ailesine katıldıysanız sipariş girişleri ve takipleri, kargo takibi gibi ihtiyacımız olan birçok işlemi avon resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirebiliriz. Avon temsilci girişi için temsilci numaranız ve şifreniz varsa; bilgisiyar, telefon gibi cihazlardan giriş yapabilirsiniz. Ancak girilen cihazlara göre temsilci girişi ekranı farklılık gösterebilir. Temsilci girişine dair merak ettiğiniz her detaya yazının devamında ulaşabilirsiniz.

temsilci girişi

Temsilci Olmak İle Başlıyoruz.

Henüz temsilci değilseniz ve temsilci olmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurarak üye olabilirsiniz. Temsilci olduktan sonraki aşamalar ise yazımızın devamında.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Temsilci Girişinin Aşamaları Nelerdir?


Öncelikle her yeni başlayan temsilci gibi nasıl yapacağız sorunun cevapları arasında boğuşmak yerine, bu yazıya göz atalım mı birlikte. ilk olarak temsilci girişi yapabilmek için ne yapmamız gerekir bunlara bakalım. Temsilci girişi yapabilmek için öncelikle temsilci numarası ve temsilci şifresi gibi sadece bize ait olan bilgilere ihtiyacımız vardır. Avon temsilci numarası temsilci başvurunuz onaylandığında telefona kısa mesaj ile gönderilir. 8 haneli rakamdan oluşan bu numara geldikten sonra bize özel Avon temsilci şifresini oluşturmamız gerekir. Artık temsilci numaramız ve şifremizi aldıysak nereden ve nasıl giriş yapabiliriz bakalım mı?

Telefondan Avon Temsilci Girişi Nasıl Yapıldığını Görelim mi?

Evet biliyoruz ki günümüz teknoloji çağında dilediğimiz yerde işlemlerimizi yapma imkanına sahibiz değil mi.? Akıllı telefonlar ile yapabileceğiniz bu işlem için internet bağlantınızın olması yeterli. İlk adım olarak arama motorundan avon resmi internet sitesine giriş yapmamız gerekiyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi temsilci işlemlerini sadece avonun resmi internet sitesinden mümkün. Dilerseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayarak devam edebilirsiniz. https://kozmetik.avon.com.tr/

avon mobil
Telefonu dikey kullanmayı tercih ediyorsanız görüntü

Bu ekran telefonunu dikey kullanmayı tercih edenlerin görebileceği ekrandır. Temsilci girişi ile devam ediyoruz ve açılacak ekran ile birlikte temsilci numaranız ve temsilci şifrenizi girdikten sonra devam butonuna tıklıyoruz.

Aynı zamanda daha geniş bir ekran ile işlemini yapmak isteyenler de olacaktır. Bu tercihte ekran görüntüsü değişecektir.

telefonu yatay kullanımdaki görüntü
Telefonunuzun ekranının yatay kullanmak isteyenler için

Artık yapmanız gereken işlem temsilci numaranız ve şifreniz ile birlikte ekranınıza girmek olacaktır. Bu bağlantıya tıklayarak https://kozmetik.avon.com.tr/yonetici/temsilci/ giriş ekranına ulaşabilirsiniz.

temsilci giriş ekranı

Artık İşinizi Yönetmeye Hazırsınız


Yerinde ve doğru bir şifre ve temsilci girişiyle artık; avonun ana sayfasından “işini yönet” ile devam ediyoruz. Artık buradan yapmak istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. İster sipariş verin, ister verdiğiniz siparişin takibini yapın ya da ödeme işlemlerinizi yapın. Dilediğiniz yerde dilediğiniz zamanda, telefonla bu işlemleri halletmeniz mümkün.

Bilgisayarla Temsilci Girişi Nasıl Yapılır?

Genel olarak aynı mantık söz konusu. Temsilci girişine ulaşmak için yine avonun resmi internet sitesi üzerinden işlem yapmamız gerekiyor. Linke tıklayarak Avonun sitesine ulaşabilirsiniz. https://www.avon.com.tr/REPSuite/loginMain.page Ve açılan sayfanın sağ tarafında temsilci girişi ekranından yine aynı şekilde şifremiz ve temsilci numaramız ile birlikte girmekle başlıyoruz. Bu aşamada bizi karşılayacak panelde dilediğiniz işlemleri yapabilirsiniz.

Facebook Hesabınız İle Avon Temsilci Girişi yapabilirsiniz.

Avon temsilci sayfanıza facebook ile giriş yapmak istiyorsanız öncelikle temsilci girişine tıkladıktan sonra ’Facebook ile Giriş’’ sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Facebook hesabınızla giriş yaptığınız anda Facebook resmi web sayfasına yönlendirileceksiniz. ‘’Hesap isminiz, olarak devam et’’ butonuna tıklayıp son olarak ‘’Bitti’’ butonuna tıklamanız gerekiyor. Hesap bilgileriniz doğru olduğu takdirde Avon sayfasına girebilir ve böylelikle girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. https://www.avon.com.tr/REPSuite/loginMain.page Link üzerinden facebook hesabınızla giriş yapmanız mümkün.

Avon Mobil Uygulaması Nasıl İndirilir?

Yalnızca Android işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden Google PlayStore ile Avon uygulamasını indirebilirsiniz. Bu şekilde de işlemlerinizi yapabilirsiniz. Aşağıdaki linki tıklayarak işlemlerinizi halledebilirsiniz. https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.avon.mobile.AvonMobile

Avon Temsilci Girişi Yapamıyorum.


Birçoğumuzun zaman zaman başına geldiği durumlardan biridir. Avon’da temsilci üyeliğiniz olmasına rağmen giriş yapmanız mümkün değilse bunun sebepleri vardır. Bu hataların başında hatalı şifre veya geçersiz temsilci numarası hataları sebebiyle giriş engelleniyor olabilir. Geçersiz şifre uyarısı temsilci hesabınıza üst üste yanşı şifre girmekten dolayı hesabın bloke edilmesi durumu da olabilir. Ya da 3 ay boyunca hiçbir sipariş almadıysanız ve herhangi bir hareketlilik olmadıysa üyeliğiniz iptal edilmiş olabilir. Bu durumda ise tekrar üyelik oluşturup, yeniden avon temsilcisi olmanız gerekmektedir

Avon Temsilci Şifremi Unuttum?


Günlük hayatımızın yoğunluğunda en çok kullandığımız şifreleri bile unuttuğumuz olur. Bunlardan biri de avon temsilci şifreniz. Eğer avon temsilci şifrenizi unuttuysanız temsilci giriş sayfasında bulunan şifremi unuttum bağlantısından şifre hatırlatma işlemi yapabilirsiniz. https://www.avon.com.tr/REPSuite/passwordReset.page Bu bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfada gerekli güvenlik kontrollerinin yapılabilmesi için Avon Temsilci numaranızı ve doğum tarihinizi girmeniz istenecektir. Bu aşamayı geçtikten ve bilgileriniz kontrol edildikten sonra yeniden şifre oluşturabileceğiniz ekran gelecek. Bu ekranda yeni şifrenizi oluşturabilir ve tekrardan temsilci girişinizi yapabilirsiniz.

Ve yazımızın sonuna geldik, umarım aradığınız soruların cevapları vardır. Aklınıza takılan hususlarda yardımcı olabileceğimi özellikle belirteyim. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Avon WhatsApp Destek Hattı