Avon Temsilci Hediyeleri

Avon’un Haziran kampanyasından hepinize merhaba. Avon kazanç fırsatlarının yanı sıra; her ay yenilenen birbirinden güzel hediyeler kazanma fırsatını da veriyor. Sizlerde kazanmak, aynı zamanda hediyeleri de almak istiyorsanız yazımızın devamında yer alan başvuru formunu doldurmayı unutmayın. En kısa sürede Avon’un kazançlı dünyasında yerinizi alın ve kazanmaya başlayın.

Bu ay ki temsilci hediyelerini heyecanla görmek istiyorsanız değil mi? Kısaca belirtmek gerekirse tüm temsilcilere özel Avon Rare Amethyst, Avon Viva la vita parfüm, English Home plaj ve baş havlusu, Özdilekten tek kişilik pike takımı birbirinden güzel fırsatlar tüm temsilcilere geliyor. Ayrıca tercih ederseniz hediye yerine Avon para ile dilediğiniz hediyeyi seçebilirsiniz.

Sayfada yer alan hediyeleri kazanmak için temsilci olmak gerekiyor Sizler de bu hediyelerden yararlanmak istiyorsanız temsilci olmanız yeterli. Ücretsiz temsilci olmak için yukarıda da bahsettiğimiz gibi başvuru formunu doldurarak temsilci olabilirsiniz. İsterseniz bu kampanya ile kazanabileceğiniz hediyeleri görmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Yeni Temsilcilere Özel(İnci) Kampanyalar

Öncelikle bu hediyelerin sahibi olmak için temel şart avonda temsilci ya da satış lideri konumunda olmanızdır. Eğer ki henüz temsilci değilseniz kısa bir süre ayırarak temsilci olabilir ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Ancak her kampanyada olduğu gibi hediyeler kampanyaya katılma sayınıza göre değişiklik gösterebilir. Yeni temsilciler inci temsilci olarak anılmaktadır. ilk 3 kampanyada fazla hediye kazanma fırsatları vardır. Şimdi dilerseniz bu kampanyanın hediyelerine birlikte bakalım.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

1-Viva La Vita Kadın Parfüm

viva-la-vita

Temsilci hediyelerine ilk olarak inci temsilciler ile başlayalım Biliyorum ki hepiniz merak ediyorsunuz. Kampanya 6 sizin ilk kampanyanız ise muhteşem bir bayan parfümü kazanıyorsunuz.

Avon Vİva La Vİta EDP; Pink, lady elma, mimoza ve sandal ağacı ile her daim aranan muhteşem bir koku.

Viva La Vita ile en güzel anlarınızı özel hissetmek isterseniz yapmanız gereken birkaç şey var. K6 sizin ilk kampanyanız ise temsilci fiyatı ile 150 TL siparişe ek 1 adet katalogla birlikte bu muhteşem hediyeyi kazanma fırsatını yakalayacaksınız. Hediyenizi nisan ayındaki ilk siparişinizle gönderileceğini belirteyim. Ancak K7 de sipariş vermezseniz hediye hakkı kaybedilir.

2-İncandassence Parfüm & Avon True Supershock Hacim Veren Maskara

Bu kampanya ile birlikte güncellenen inci hediyelerinin ikincisinde sıra. Bu kampanya sizin ikinci kampanyanız ise İncandassence kadın parfüm ve Avon True süpershock hacim veren maskara kazanabilirsiniz.

Yine aynı şekilde bu ikili hediyeyi kazanmak için ise temsilci fiyatı ile 1 adet katalog içeren 200 TL’lik sipariş vermeniz gerekiyor.

K6; 2. kampanyanız ise 1 katalog içeren 200 TL siparişinize İncandassence kadın parfüm ve Avon True Supershock hacim veren maskara K7’da ki ilk siparişinizle hediye olarak size gelecek.

inci-2-3

3-Avon Full Speed EDP Erkek Parfüm&Avon Radiance Altın Maske

Görselde gördüğünüz gibi temsilcilere özel kazanma fırsatları hız kesmeden devam ediyor. Sizlerde kazanmak istiyor musunuz? O halde hediyelerde neler var bakalım. Bu harika parfümü denediniz mi? Eğer denemediyseniz inci temsilcilere özel hediye olarak gelecek son ve güzel bir kampanya daha. Avon Full Speed Edp erkek parfüm;

Cildinize ışıltılı bir görünüm kazandırmak istiyor musunuz? Cildinize bahara yakışır bir görünüm, canlılık, ışıltı kazandırmak bu maske ile mümkün. Avon radiance altın maske sizleri bekliyor. Bu hediyeleri kazanmak için1 katalog içeren 200 TL alışverişinize haziran ayındaki ilk siparişinizle birlikte sahip olabilirsiniz.

Tüm Temsilcilere Özel Hediyeler

Bu ay ki tüm temsilcilere hitap eden fırsat ürünlerine geldi sıra. Merak ediyoruz değil mi? Herkesi ilgilendiren, her ay evimizi şenlendiren hediyeleri. Bu ay yine evlerimize güzelliğiyle sizleri mutlu edecek hediyeler var.

Fırsat ürünlerde Rare Amethyts Kadın Parfüm Esintisi

1.Fırsata bakarak başlayalım; Avonun hediyelerinde sınır yok demiştik değil mi? Temsilci olmanın avantajları bitmiyor. İ

rare-amethyst

2 katalog içeren toplam 350 TL değerinde siparişe limitine ulaşırsanız bu güzel parfüm sizin olacak.

2.Fırsata Devam Edelim;

özdilek yatak örtüsü

Yukarıda görselde gördüğünüz ürünlerin size hediye olarak gelmesini ister misiniz? O zaman toplam 700 TL tutarında sipariş verin, K7’daki ilk siparişinize 290 TL değerinde mükemmel hediyeler kazanma fırsatına sahip olun. Evet birinci hediyemize bakacak olursak; Özdilek tek kişilik pike takımı ve Avon Rare Amethyst kadın parfümsizlerin olacak. Diğer seçenek olan Avon para ile birlikte fırsat bir hediyesini de alabilirsiniz. Fırsat 1 ürünü ile birlikte & 125 avon paranızı alarak Avon güzellik pazarında harcayabilirsiniz. Ayrıca birinci fırsatta kazandığınız parfümü de unutmayın.

Yenilenen Dönemsel Hediyeler

Ocak 2021’den itibaren fırsat3 ve fırsat 4 kaldırılmış ve yerine daha farklı hediye seçenekleri ve kazanma fırsatları sunulmuştur. Şimdi sıra onlarda.

Fırsat 3 ve 4 kampanyalarının kaldırılmasıyla birlikte yerini 3’er aylık dönemlerden oluşan kampanya dönemleri almıştır. Nisan, mayıs ve haziran ayı kampanyalarının her birinden ayrı ayrı sipariş vererek;

3 ayın toplamında 4,500 TL net satışa ulaştığınızda 599 TL değerinde Arzum tost makinesi veya 450 Avonpara,

3 ayın toplamında 10.000 TL net satışa ulaştığınızda 1299 TL değerinde arzum filtreli elektrik süpürgesi veya 850 Avonpara,

3 ayın toplamında 15.000 net satışa ulaştığınızda 1849 TL değerinde arzum stand mikser veya 1400 TL değerinde derin dondurucu ya da 2850 Avonpara kazanabilirsiniz.

Temsilciler hediye/avonpara seçimlerini temmuz kampanyasında açılacak olan hediye seçim ekranında yapabilirler. Program sonuçları 3 kampanyanın iade-iptal süresi dolunca hesaplanarak belli olacaktır.

Arkadaşını Tavsiye Et Kazan

Yine temsilcilere özel bir kampanya ile avon karşınızda. Ancak aday temsilci ve seviyeli satış lideri olarak tamamlayanlar bu kampanyadan faydalanamaz. Faydalanabilecek kişilerin ise şu şartlar oluşturduğunda kampanyadan faydalanabilir.

Tavsiye edilen 1.kişi 1 katalog içeren 150 TL sipariş verdiğinde İncandessence EDT 30 ml parfüm kazanabilir.

2. kişi 1 katalog içeren 150 TL içeren sipariş verdiğinde omuz askılı çanta kazanabilir.

3. kişi 1 katalog içeren 150 TL tutarında sipariş verdiğinde English Home baş ve plaj havlusu ve Avon Care güneş kremi kazanacaktır.

AVONPARA Dönemi Devam Ediyor!

Daha önce uygulamada olan Avonpara ile bir kaç kampanyadır sizlerle. Temsilciler sipariş girişi ekranlarına geldiklerinde hediye ya da avonpara olmak üzere iki farklı alternatif ile karşılaştı. Bu katalogda da aynı şekilde devam etmektedir.. Hediyeyi seçtiğinizde her kampanyada olduğu gibi fırsat hediyelerini almış oluyorsunuz

AVONPARA‘yı seçerseniz yine Fırsat 2’de hediye yerine Avon parayı seçerseniz, kazandığınız 125 Avon parayı Avon Plus Markette harcayabilirsiniz. Temsilci sayfasında bulunan AVONPARA ekranından kazandığınız AVONPARA’ları görebileceksiniz.

Ne kadar AVONPARA kazanacaksınız?

Fırsat 2 koşullarını yerine getirenler 125 AVONPARA kazanabileceksiniz. Ayrıca Fırsat 1 hediyesi olan parfümünü de kazanmış oluyorsunuz.

Hediye, Garanti Belgesi vs Göndermeyi Unutmayın
Bir ürün aldıysanız ve iade etmek istiyorsanız yanında gelen hediyeyi de göndermeniz gerekmektedir. Yoksa geçersiz iade şeklinde geri gelecektir. Saat gibi aksesuar ürünlerinde de garanti belgesinin gönderilmesi gerekmektedir.

Ürün iade işlemlerinde hediyeyi göndermeyi unutmayın

Bu kısma bir örnekle devam edelim isterseniz. Diyelim ki bu ay 300 TL’lik sipariş vererek hediye limitine ulaşarak hediye hakkını kazanmış olalım. Ancak herhangi bir ürün ile ilgili iade seçeneğini kullanmamız gerektiğinde durum biraz daha değişir. Diyelim ki 50 TL’lik kısmını iade etmek istiyorsunuz, bu durumda hediye limitinin altına düşmüş olacağız. O zaman limitin altına düştüğümüz için hediye hakkı kaybedilir, böyle bir durum oluştuğu takdirde hediye de geri gönderilmelidir. Aksi durumda hediyenin değeri ne kadarsa bir daha ki faturada o ücret faturaya yansıtılır. İade ederken mutlaka bu hususlar göz önünde bulundurulmalıdır.

Nasıl Temsilci Olunur?

18 yaş üstü kadın ya da erkek cinsiyet fark etmeksizin herkese hitap eden bu sistemde temsilci olmak da, kazanmak da çok kolay. Kazancınızı sizin çalışmalarınızın belirlediği, kazancınızla birlikte sürpriz hediye fırsatlarının da olduğu ve esnek çalışma saatleri ile avonun fırsatlar dünyasında yer alın. Temsilci olmak istiyorsanız ücretsiz olarak kaydolabilir, istediğiniz zaman üyeliğinizi iptal de ettirebilirsiniz, tekrar temsilci olup kazancınıza devam da edebilirsiniz. Avon üyeliği ve avon kataloğu ücretsizdir, her ay sipariş verme zorunluluğu da yoktur.

Bu muhteşem hediyeleri sizde çok rahat bir şekilde kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken en az 10 arkadaşınıza ve tanıdıklarınıza kataloğu gösterip en az 150 TL-200 TL arası sipariş almanız. Geniş yelpazeli seçenekleriyle her zevke uygun ürünün bulduğu avon kataloğunda tüm ürünleri çok uygun fiyattan alabilir ya da satabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Avon WhatsApp Destek Hattı