AVON Temsilci Seviyeleri

Avon’da yeni bir kazanç sistemi artık bizlerle. Kişinin çabasına bağlı olarak artan kazanç oranları, ödüller ve fırsatlar sizleri bekliyor.

2022 Ocak ayı itibariyle başlayan bu sistemde seviyelere göre kazanç oranları değişkenlik göstermektedir.

Avon’da 6 farklı seviye dolayısıyla kazanç sistemi var. Yeni temsilci kazanç modeli ile Avon’da kazanmaya hazır mısınız?

Pink Temsilci

Pink temsilci; Avon’da yeni olan ve ilk 3 ay boyunca siparişlerine ek olarak 130 TL siparişlerinde numune ürünler, ücretsiz katalog gönderimi yapılan kazanç sistemidir.

Temsilciliğe yeni başlayan pink temsilciler 3 ay boyunca üst üste 130 TL siparişlerinde orijinal boy ürün hediye kazanma fırsatı da yakalıyorlar.

Kargo ise; 130 TL siparişlerde 2,99 TL, 270 TL siparişlerde ücretsiz kargo şeklindedir.

Bronze Temsilci

0-699 TL siparişlerde %18 kazanç yakaladıkları, 6 aylık zaman diliminde 3 farklı kampanyada 130 TL ve üzeri satışlarda orijinal boy ürün kazanma fırsatı, 60 TL ve üzeri siparişlerde ise 2,99 TL kargo gönderimi fırsatları sunulmaktadır..

Sılver Temsilci

3 aylık katalog fiyatı üzerinden 700-1,899 TL satış yapan temsilcilere denilmektedir. 3 ay içerisinde toplamda 550 TL satışta 65 TL Avon para, 800 TL ve üzeri satışta 80 Avon para verilmektedir.

Gold Temsilci

3 aylık katalog satışı üzerinden 1,900 – 3,799 TL arası satışı olan kişileri ifade etmektedir. %37 kazanç fırsatı, satışa oranla değişen Avon para, Avon kampüs eğitimleri bu seviyede sizleri bekleyenler arasında.

Platınum Temsilci

Seviyelerle birlikte satış oranları ve tabii ki kazançlar da artıyor. %43’e varan kazanç oranı, satışa gören artan Avon puan kazanabilirsiniz.

Star Temsilci

8500 TL ve üzeri satışlarda bu seviyede olmak ve muhteşem hediyeleri kazanabilirsiniz. 1,500 Avon puan kazanma ve ödüller de sizi bekleyenler arasında.

Avon Temsilcisi Nasıl Olunur?

Avon temsilcisi olmak için bize ulaşmanız yeterli. Dilerseniz WhatApp’tan dilerseniz başvuru formunu doldurarak bize ulaşmanız yeterli. Avon hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hemen kazanmaya başlamak ve hediyelerden kazanmak için formu doldurun.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Avon WhatsApp Destek Hattı