Avon Temsilci Şifresi Nasıl Alınır?

Teknoloji çağında; hayatımızın her anında teknolojinin nimetlerinden faydalandığımız bir gerçek. Biliyoruz ki zaman bizim için kıymetli ve lehimize döndürmek adına hızlı ve pratik yöntemlerle daha az zahmet ve daha fazla kazanç adına; Avon’da her şeye İnternet üzerinden ulaşabilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sipariş girişinden takibine, ödemeleriniz vs bütün işlemlerinizi kolay ve hızlıca yapabilmeniz için temsilci numaranız ile birlikte temsilci şifrenizin de olması gerekmektedir.

Temsilci Şifresi Nasıl Alınır?

Bu sorunun cevabı sizin temsilci olmak için başvuru yaptığınızda gelecek onay mesajının ardından sizlerin de kabul etmesiyle temsilci numaranız gönderilecektir. Ancak temsilci numarası başlı başına yeterli olmayacaktır. Çünkü temsilci şifresini de sizin almanız gerekmektedir. Temsilci şifresi mesaj olarak gönderilmeyecektir. Ancak bu işlemi yapacağınız cihaz seçimi sizi yönlendirmemiz de farklılık gösterebilir. Hangi cihazla girecekseniz ona binaen farklı ekranla karşılaşabilirsinizç

Bilgisayarla Temsilci Şifresi Alma

Öncelikle http://www.avon.com.tr/REPSuite/registration.page bu bağlantıya tıklayarak sizden istenen bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Ayrıca açılan sayfada Site Yönetmeliği şeklinde sayfa karşılamaktadır. Burada bilinmesi ve uyulması gereken kurallar yazmakta ve sizden bunu okuduğunuzu, anladığınızı onaylamanızı istemektedir. Sayfanın alt kısmında yer alan ONAYLIYORUM butonuna tıklayarak işleme devam etmeniz gerekir.

Sizden istenen bilgilerin başında doğum tarihiniz gün, ay, yıl şeklinde doldurmanız ve temsilci numaranızdır. Bunları eksiksiz olarak doldurduktan sonra sayfanın devamında 2 tane onaylamanız gereken kutucuk bulunmaktadır. Site Yönetmeliği’ni okudum ve kabul ediyorum ile gizlilik & Güvenlik koşullarını okudum ve kabul ediyorum. Bu kutucukları işaretleyerek DEVAM butonuna tıklıyoruz.

Şifreniz İster SMS İsterseniz Mail Olarak Gelsin.

Kayıt esnasında girdiğimiz bilgilerle birlikte mail ve telefon bilgilerimizi eksiksiz ise; şifreniz SMS ya da mail olarak da gelebilir. Burada hangi seçeneği tercih ederseniz şifreniz o şekilde gelecektir. En fazla 5 dakika içinde şifreniz gelmiş olacaktır.

Telefonda Temsilci Şifresi Nasıl Alınır?

Bir önceki paragrafta bilgisayardan şifre almayı görmüş olduk. Sıra geldi mobil cihazlara. Günlük hayatımızın vazgeçilmezi akıllı telefonlarla bilgisayar üzerinden yaptığımız işlemleri kolayca yapılabiliriz. Bu nedenle bilgisayardan yaptığınız işlemleri telefon girişi içinde kullanabilirsiniz. Ya da AVON mobil uygulamasını yükleyerek program üzerinden de bu işlemler yapılabilir.

Mobil Uygulamada Şifre İşlemi

Uygulamanın kurulumu bitince size 3 seçenek sunacaktır. Alışverişe Başla, Avon Temsilcisiyim ve Neden Sen Olmayasın bizim işlemimiz ise 2. seçenekle olacak. Avon temsilcisiyim seçeneğine tıklayarak devam ediyoruz. Giriş ekranının alt kısmında yer alan şifremi unuttum kısmına tıklıyoruz. Yine bilgisayarla yaptığımız işlemlerdeki kısa bir bilgilendirme yazısı ve alt kısmında DEVAM butonu göreceksiniz. Devam butonu ile açılacak sayfadan temsilci numarası ve doğum tarihi bilgilerini giriyoruz. Şifrenizin nasıl gelmesini istiyorsak ona göre seçim yapmanız gerekecektir. Telefon (SMS) ya da E-Posta’yı seçebilirsiniz. 5 Dakika içerisinde seçmiş olduğunuz yöntemle şifreniz ulaşacaktır.

Avon Temsilci Şifremi Değiştirmek İstiyorum.

Avonun size gönderdiği temsilci şifresi kendine özgü A harfi ile başlayan karmaşık sayı dizisinden oluşan bir şifre olup, muhtemelen değiştirmeyi tercih edeceğiniz bir şifredir. Bu şifreyi değiştirmek istiyorsanız şimdi de ondan bahsedelim.

Evet şifre değişimi için bilgisayar ya da akıllı telefonlarınızdan Avon.com.tr sitesine girerek sağ üst kısımdan TEMSİLCİ GİRİŞİ ile birlikte açılan sayfada temsilci numarası ve şifremizi girerek yine karşımıza çıkan sayfadan İşimi Yönet butonuna tıklıyoruz. Açılan sayfa ile birlikte sağ üst kısımda menüyü tıkladığınızda menüler detaylı şekilde açılacaktır. Kullanıcı işlemleri menüsünde Şifre Değiştir şeklinde seçenek bulacaksınız. Bu sekmeden aklınızda kalacak, size özgü yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Şifre Hataları Neden Kaynaklanır?

Genelde ilk girişlerde yaşanılan sorunların başında mevcut şifre olmasına rağmen giriş yapılamadığı gelmektedir. 2 farklı kullanıcı hatası ile karşımıza gelen bu sorunların başında gelen şifrenin büyük bölümü rakamlardan oluşsa da şifrenin başında büyük A harfi bulunmaktadır. Bu harf dikkate alınmaksızın devam ederseniz doğru bir giriş yapılmaz. Bu hatanın diğeri ise yeni şifre oluşturmadan şifremi unuttum özelliğini kullanılmasıdır. Ki özellikle mobil cihazlardan girişte bu hata ile daha sık karşılaşılır. Giriş yapmak için şifremi unuttum sekmesine tıklandığında sistem yeni şifre gönderse de gözden kaçabiliyor. İlk olarak şifremi unuttum sekmesi yerine yeni şifre oluşturarak bu sorunla karşılaşmanız engellenebilir.

Ve sorunlardan biri de üst üste hatalı şifre girerek bloke olmasıdır. Olası bu durumda 0850 250 28 66 numaralı telefondan Avon müşteri hizmetleri merkezi aramanız gerekir.

Avon temsilci şifresine dair merak ettiğiniz hususlar varsa yorum kısmından bize ulaşabilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz. Henüz temsilci değilseniz, temsilci formunu doldurarak temsilci olabilir ve Avonun kazançlı dünyasındaki yerinizi alabilirsiniz. https://www.temsilcimolkazan.com/avon-temsilci-basvurusu-nasil-yapilir/?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Avon WhatsApp Destek Hattı