Avon’da Kapıda Ödeme Nasıl Yapılır?

Avon fatura ödemeleri için kredi kartı, banka kartı ya da banka hesabınız olması gerekmez. Son yıllarda oldukça popüler hale gelen kapıda ürün tesliminde ödeme şimdi Avon temsilcileri içinde kullanılmaya başlandı. Sipariş giriş ekranında kapıda ödeme seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.

Şimdilik sadece temsilci ve satış liderlerine yönelik olan Avon kapıda ödeme ile ilgili merak edilen hususlara yazımızda yer vereceğiz.

kapıda ödeme yöntemi
[toc]

Şimdilik Temsilci ve Satış Liderleri Faydalanabilir

Avon kapıda ödeme yöntemi şimdilik sadece temsilci ve satış liderine yöneliktir. Avon.com.tr’den müşteri olarak sipariş vermeniz halinde yine kredi kartı ile ödemek zorundasınız.

Siz de dilerseniz sadece 2 dakika içerisinde sitemizden temsilci başvurusu yapabilir ya da sipariş formunu doldurarak kapıda ödeme kolaylığı ve temsilci fiyatına alışveriş yapabilirsiniz.

Avon Kapıda Ödeme Nasıl Yapılır?

Daha önce sipariş vermediyseniz ya da ilk defa bu yöntemi kullanmak istiyorsanız yazımızın devamında merak ettiklerinizi bulabilirsiniz.

500 TL’ye Kadar Siparişlerde Tercih Edebilirsiniz

Kapıda ödeme yönteminde limit dikkate alınmaktadır. Eğer sizin de siparişiniz 500 TL ve altında ise kapıda ödeme yöntemini seçebilirsiniz. Veyahut 500 TL limiti den fazla siparişiniz varsa ikiye bölerek sipariş vermeniz mümkün.

2.5 TL İşlem Ücreti Alınmaktadır

Bu hizmetten faydalanabilmek için 2.5 TL işlem bedelini ödemeniz gerekmektedir. Teslimat esnasında görevli kişiye bu ücreti ödeyerek ürününüzü teslim alabilirsiniz.

Diğer Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Kapıda ödeme yöntemi dışında, alternatif olarak seçeceğiniz kredi kartı/banka kartı ödemesi, ATM’lerden yapacağınız ödemelerdir.

Kredi Kartı ya da Banka Kartı ile Ödeme

Bu yöntem ile işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde ödemenizi çok kısa sürede gerçekleştirmeniz mümkün. Aynı zamanda 15 günlük sürenizi 30 güne çıkartabilirsiniz. 30 gün olması için en az 150 TL sipariş verilmesi gerekmektedir.

Tüm banka ve Kredi kartları ile yapacağınız işlemlerin ücretsiz olduğunu biliyor muydunuz?

Peki Yapı Kredi ATM’lerinden hesabı olan ya da olmayan herkes için ücretsiz olduğunu ayrıca QNB Finansbank, Akbank, İş Bankası ve Ziraat Bankası’ndan verilen otomatik ödemeleri de ücretsiz olarak ödeme yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu konular hakkında sitemizde bulunan yazıları ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Linke tıklayarak ödeme yöntemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. https://www.temsilcimolkazan.com/avonda-odeme-yontemleri-nelerdir/

Kapıda Ödeme Yöntemi Avantaj ve Dezavantajları

Banka kartınız yoksa, kredi kartı kullanmayı sevmiyorsanız ya da mecburi sebeplerden dışarıya çıkamadığınız dönemlerde bu yöntem gayet avantajlı duruma geliyor.

Dezavantajlarını değerlendirecek olursak; Kapıda ödeme yöntemi ile müşterinizin adresine sipariş gönderebilirsiniz, ancak müşteriniz teslimat esnasında temsilci fiyatından ödeme yapacağından burada dezavantaj oluşmaktadır.

Bir diğer husus ise; normalde diğer ödeme yöntemlerinde 15 gün olan ödeme süresi kapıda ödeme yönteminde kalkmaktadır. Teslimatınız yapıldığı sırada nakit olarak ürün bedelini ödemek zorundasınız. Diğer ödeme yöntemlerinde ise 15 günlük vadede müşterilerinizden ürünlerin tahsilatı gerçekleştirebilir ve zor durumda kalmadan ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Avon WhatsApp Destek Hattı