Avon’un Gözde Parfümlerinden; Little Black Dress

Kokunun cezbedici etkisi aynı zamanda kokunun sizinle bütünleşmesi ile bambaşka bir safhaya geçiyor. Eğer doğru kokuyu bulduysanız, sizi tamamladığını düşünüyorsanız; seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Örneğin kimisi Oryantal kokuları severken, kimileri de çiçeksi, meyveli kokulardan hoşlanabilir. Bu durumda kişiliğe göre, zevke göre değişkenlik gösterir.

little-black-dress

Little Black Dress serisinden 2016 yılında piyasaya sürülen oryantal çiçeksi kokulu bir parfümdür. Oryantal koku seven gruptaysanız bu koku size göre. Bu kokunun arkasındaki burun, Rodrigo Flores-Roux’dur.

Üst notalarını erik, pembe biber ve sicilya limonunun oluşturduğu bu parfümü ilk sıktığınızda sicilya limonunu hissedeceksiniz. Orta notalara hakim olan yasemin, gül yaprakları ve şakayık ile yasemin çiçeğinin vurucu etkisi sizi sizden alacak. Temel notalar ise sandal ağacı, misk ve vanilya ile oryantal kokuların ağırlığı gün boyunca sizinle kalacak.

Mart 2021 Kataloğunda Kaçırılmayacak Fırsat.

K3 kampanyasında Little Black Dress 2’li alım fırsatıyla mükemmel bir fırsat sunuyor. Kataloğun 55.sayfasında yer alan bu güzel parfüm 2 adet alımda 120 TL fiyatıyla ve 41593 paket koduyla sipariş verebilirsiniz.

1 Step 1
Avon Sipariş Formu

Satın almak istediğiniz ürün sayısı 5'ten fazla ise ikinci defa sipariş girişi yapabilir ya da WhatsApp sipariş hattımızı kullanabilirsiniz.

Ödeme seçeneklerinde kapıda ürün tesliminde ödeme ve havale, EFT seçeneği sunulmaktadır. 

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Ayrıca bu paketten almanız durumunda parfüm fırsatı için 10 puan kazanma fırsatı da sizinle.

Avon’da puan toplayarak parfüm alabileceğiniz kampanyalar Mart Kataloğunda sunuluyor. Katalog boyunca puan logolu sayfalardan yapacağınız alışverişlerden topladığınız puanlarla; her 10 puan için 1 parfümlü paket fırsatı sizlere sunuluyor. Kadınlar için Soft Musk 39,99 TL’ye ya da erkekler için Musk Freeze 49,99 TL’ye alabilirsiniz. https://www.temsilcimolkazan.com/avon-katalogu/

Bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız sipariş verebilirsiniz. https://wa.me/905438699529 whatsApp numarasından da sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Avon WhatsApp Destek Hattı