Avon’un Yepyeni Ürünü Anew Pro Vıta-D Su Bazlı Krem.

Avon sizleri ve cildinizi önemsiyor. Güneş ışınlarından mahrum kaldığımız şu dönemlerde; hem kış mevsimi hem de covid-19 sebebiyle evlerde daha çok yaşamak zorunda olduğumuz gerçeği göz ardı edilemez. Bu sebeple cildimizin ihtiyacı olan nemi vermek yepyeni bir ürün olan Anevw hydra pro vita-D water cream’i denemeye ne dersiniz?

anew

Anew Pro Vıta-D Teknolojisi Nedir?

Cildin ihtiyacı olan günlük D vitamını üretimine destek olması açısından cildi güçlendirerek 72 saat süreyle nemlendirme etkisi sizinle olacak.

Nemini kaybetmiş cilt; cildinizin nemini kaybettiğini anlamak zor olmasa gerek. Cildinizin nemini kaybettiğinin en önemli göstergelerinden birkaçı; renksiz ve mat bir görünüm yansıtmasıdır. Aynı zamanda kuruluk da hissediyorsanız cildinize uygun nemlendiricilerle her mevsim canlı kalın.

D vitamininin gücüyle 72 saat boyunca nem cildinizde kalacak ve sağlıkla parlayan bir cildiniz olacak.

Tüm Yaş Grupları İçin İdeal Bir Ürün.

Anew Pro Vıta -D teknolojisi ile hazırlanan bu krem her cilt tipine, her yaş grubuna uygun bir kremdir. Hangi yaşta olursanız olun tercihiniz olabilir. Cildinizin durumu ne olursa olsun; yağlı, karma veya kuru cilde sahip olmanız fark etmez. Siz de bu muhteşem kremi tercih edebilirsiniz.

Temsilci Olmadan da Sipariş Verebilirsiniz.

Beğendiğiniz Avon ürünlerini temsilci olmadan da sipariş vermeniz mümkün. Almak istediğiniz ürünleri, temsilci fiyatına kapıda ödeme fırsatıyla satın alabilirsiniz. https://www.temsilcimolkazan.com/avon-siparis-ver/ linkine tıklayarak Bu kremi 41412 koduyla sipariş verebilir, 54,99 TL’ye alabilirsiniz.

Ayrıca https://wa.me/905438699529 whatsApp numarasından da iletişim kurarak sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Avon WhatsApp Destek Hattı