Hakkında

Site Sahibi

temsilcimolkazan.com AVON’DAN bağımsız temsilci FATMA AYDIN’A aittir. Herhangi bir kurum, kuruluş ya da 3. kişilerle bağlantısı yoktur.

Fatma AYDIN Kimdir?

1985 Yılında Kastamonu’nun İnebolu ilçesinde doğdum. Yoğun ve uzun süreli bir çalışma hayatım olmasa da ilgi duyduğum alanda adım adım ilerlemek temel feslefem. Bu sıralarda hayatımın temelinde ise Avon ile açılan yeni bir perde var. Bu yolda beraber yürümek istediğim sizlerle birlikte.

Peki nasıl oldu veya olacak der gibisiniz. Avon ile tanışmayanımız neredeyse yoktur. Herkesin hayatının bir yerinde avon ürünleri ile tanışmıştır. Ve bir çoğu için de kazanca açılan kapıdır aynı zamanda. Benim de aynı şekilde severek kullandığım avon ürünleri ile kazanç noktasında da hayatımın merkezinde şimdi.

Avonda yeni olmama rağmen çok güçlü bir ekibin içindeyim. Ve bu benim işin içinde yeni olmama rağmen hayallerim ile birlikte gelişen bu serüvende ilk adımım sitem ve sitemin verimlilik esasına yönelik

Vizyon

Sitemizin Amacı Birlikte Büyümek… Bilgilendirmek, Yönlendirmek, Kazanmak ve kazandırmak

Kurulan her site amaç ile doğar. Amaçları doğrultusunda okuyucuları ile paylaşımlar yapar. Bu sitenin amacı ise avon ile merak ettiğiniz her konuda bilgi sahibi olurken, sizin de istekleriniz doğrultusunda kazanca ortak olmanız.

Temsilcim olabilirsiniz; siz de temsilci olarak hem en sevdiğiniz ürünleri daha uyguna alma avantajını yakalarken aynı zamanda satış yaparak kazanç da elde edebilirsiniz. Ayrıca belirlenen limitlere ulaştığınızda temsilci hediyeleri kazanmanız da mümkün. Özellikle yeni başlayan temsilciler için kazanç fırsatları daha fazla. Temsilci olmak isterseniz sitemizde bulunan temsilci başvuru formunu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz.https://www.temsilcimolkazan.com/avon-temsilci-basvurusu-nasil-yapilir/

Satıs lideri olabilirsiniz; Evet ikinci aşama olarak satış lideri olabilirsiniz. Temsilci olmakla kalmayıp kendi ekibinizi kurabilir, ekibinizle birlikte daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Siz ve ekibinize kattığınız her kişi ile birlikte her gün daha fazla kazanç elde etmek mümkün. Satış lideri olmak için ise https://www.temsilcimolkazan.com/avon-satis-lideri-nedir-nasil-olunur/ linke tıklayarak daha fazla bilgi öğrenebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm detaylar yazının içinde.

Ya da temsilci olmadan ürün siparişi verebilirsiniz; Evet diğer husus ise temsilci olmadan sipariş verme. Kimimiz sadece siparişlerimizi daha kolay ve sorunsuz bir şekilde sipariş vermek ister. Sizlerde aynı fikirde iseniz yine sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurarak temsilci olmadan, kapıda ödeme fırsatıyla ve temsilci fiyatına ürün siparişi verebilirsiniz.https://www.temsilcimolkazan.com/avon-sipariş-ver Bu linkin içeriğinde bulunan sipariş formu üzerinden dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.

Bilgiye dair her şey

Sitemizde AVON’a dair her türlü bilgiye ulaşabilir, temsilci olmak ile ilgili tüm bilgiler de sitemiz de sizlerle olacak. Kısacası AVON’un dünyası bu sitenin içinde. ürünlerden, siparişe, temsilci olmaktan, temsilci girişine, sipariş girişi, takibi vs. aradığınız her şey bu sitede. Kazanç pastasından herkese düşen bir sistemde kazanmak ve kazandırmak istiyorsanız siz de sitemize göz atabilirsiniz.

Misyon

Hayallerin ötesinde gerçekleşenler; işte bunlar ise benim vizyonum. O kadar farklı ki bazen temsilci olmak için atılan adım ile kişiden uzak olabilir. Uzun süren karar verme süreci ile nihayete eren temsilci olmak ve bu işi site ile birlikte taçlandırmak oldu. İnanıyorum ki başarıya giden yolda adım adım birlikte ilerleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir