Hakkında

Site Sahibi

temsilcimolkazan.com AVON’DAN bağımsız temsilci Seher KAÇAR’A aittir. Herhangi bir kurum, kuruluş ya da 3. kişilerle bağlantısı yoktur.

seher-kaçar

Seher KAÇAR Kimdir?

2004 yılından beri Avon’da yer almaktayım. İlk başlarda sadece ihtiyaçlarımı temin noktasında girdiğim bu yolda, etrafımdakilerin de kayıt olmak istemesi ile ben de ekip kurmaya karar verdim. Ekibim ile birlikte satışımda kazancımda arttı.

Ve bunun neticesinde 2015 yılında Türkiye birinciliğini aldım ve yurtdışı tatili kazandım. Akabinde 2016 yılında da Türkiye birincisi oldum.

2016-birincilik

Yıllar geçtikçe ülkemizin dört bir yanından temsilcilerimiz ile büyüdük ve büyümeye devam ediyoruz. Şimdi ise sitemiz aracılığı ile sizlere ulaşmak ve ekibimize katılmanızla birlikte hep birlikte kazanca ortak olmak.

Vizyon

Sitemizin Amacı Birlikte Büyümek, kazanmak ve kazandırmak

Sitemiz kurulurken Avon ile ilgili merak ettiğiniz her konuda bilgi sahibi olurken, aynı zamanda sizin de talebiniz ile birlikte kazanca ortak olmanız. Nasıl olacak derseniz;

Temsilcim olabilirsiniz; siz de temsilci olabilirsiniz. Evet temsilci olarak aynı zamanda temsilci fiyatına sevdiğiniz ürünleri alabilir ya da çevrenizde satış yaparak kazanç da elde edebilirsiniz. Tabii ki temsilci hediyeleri de kazanmanız mümkün. Belirlenen satış limitlerine ulaştığınızda hediyeler de sizlerin olacak. Özellikle yeni başlayan temsilciler için kazanç fırsatları daha fazla. Temsilci olmak isterseniz sitemizde bulunan temsilci başvuru formunu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz.https://www.temsilcimolkazan.com/avon-temsilci-basvurusu-nasil-yapilir/

Satıs lideri olabilirsiniz; Evet ikinci aşama olarak satış lideri olabilirsiniz. Temsilci olmakla kalmayıp kendi ekibinizi kurabilir, ekibinizle birlikte daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Siz ve ekibinize kattığınız her kişi ile birlikte her gün daha fazla kazanç elde etmek mümkün. Satış lideri olmak için ise https://www.temsilcimolkazan.com/avon-satis-lideri-nedir-nasil-olunur/ linke tıklayarak daha fazla bilgi öğrenebilirsiniz.

Bilgiye dair her şey

Sitemizde AVON’a dair her türlü bilgiye ulaşabilir, temsilci olmak ile ilgili tüm bilgiler de sitemizde sizlerle olacak. Kısacası AVON’un dünyası bu sitenin içinde. Temsilci olmaktan, temsilci girişine, sipariş girişi, takibi vs. aradığınız her şey bu sitede. Kazanç pastasından herkese düşen bir sistemde kazanmak ve kazandırmak istiyorsanız siz de sitemize göz atabilirsiniz.

Misyon

Uzun yıllardan beri içinde bulunduğum Avon’da inandığım ve istediğim her şeyi yapabilmek. Bu benim misyonum. Sitemiz ile birlikte kazanca, başarıya giden yolda adım adım birlikte ilerleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Avon WhatsApp Destek Hattı