Pur Blanca

Avon’un en sevilen parfümlerinden biri daha bu yazıda sizlerle. Pur blanca parfüm her zaman beğenilen, her zaman klasiklerin arasına giren bir parfüm olmuştur. Çok beğenilen bir parfüm olan Pur Blanca EDT yanında, Pur Blanca Essence EDT ve Pur Blanca Harmony EDT’de eklenmiştir.

Beyaz çiçeklerin en güzel kokusu Pur Blanca’ya hakim olmuştur. 2003 yılında piyasaya sürülen bu parfümün üst notalarında ylang-ylang, beyaz frezya ve sucul nane notaları yer alıyor, temel notalarında beyaz gül, nilüfer ve beyaz şakayık bulunurken, alt notalarda hafif sandal ağacı, misk ve heliotrope bulunur.

avon pur blanca parfum

İÇERİK

Beyaz Şakayık

Mis kokulu, kat kat bir çiçek olan beyaz şakayık parfümlerinde en güzel notalarından biri olagelmiştir. Beyaz şakayık aynı zamanda mahcubiyeti simgeler.

Tüm dünya genelinde şakayık çiçeği onuru, şansı, refahı ve sevgiyi timsal eder. Bu ise şakayığa en güzel hediye olma özelliğini verir. İşe başlayan arkadaşınıza, yeni doğum yapmış arkadaşınıza ve evliliğe adım atan çiftlere ideal bir tebrik oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu kokunun içinde bulunduğu notalarda en güzel hediye olma avantajını kazanmış oluyor.

Ylang Ylang

Cananga Odorata; tropikal bir ağaç olan ve aynı zamanda parfüm Ağacı veya Ylang Ylang ağacı olarak bilinen bu ağaç hoş kokulu çiçeklere sahiptir. Ylang yağı ise buhar damıtma yoluyla elde edilir ve birçok faydası vardır.

Sipariş Verebilirsiniz.

Katalogda yerini alan pur blanca parfümü ve pur blanca harmony ve pur blanca essence EDT parfümü sipariş verebilirsiniz. Pur Blanca Harmony ve Pur Blanca Essence EDT 44,99 TL’ye nisan kataloğunda sizleri bekliyor. Pur Blanca Essence EDT’nin notalarına hakim olan kaşmir, tiare çiçeği ve altın gardenya; pur blanca harmony’e hakim olan notalar ise mavi menekşe, armut ve misktir. https://api.whatsapp.com/send/?phone=905438699529

Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  • Hafta içi saat 14.00’a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilirken, 14.00 sonrasına kalan siparişler ertesi iş gününe kalır. Dolayısıyla cuma günü 14.00 sonrası verilen siparişler pazartesi gününe kalır.
  • Siparişleriniz PTT kargo ile size gönderilecek olup, 2-6 gün arasında bulunduğunuz yere göre teslimat gerçekleşecektir.
  • İade edebilirsiniz. Beğenmediğiniz ürünü iade etmek için 30 günlük süreyi kaçırmayın.
  • Ürünler Avon’un orijinal ürünleri olup, Avon’un Gebze şubesinden gönderilmektedir. Ve ürünler size gönderilirken fatura ile gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Avon WhatsApp Destek Hattı